Görme Engelliler

Okulumuza Kitap Bağışı

Okulumuza Kitap Bağışı

Gümüşhane’nin yetiştirdiği mümtaz şahsiyetlerden akademisyen, yazar, siyaset adamı Mustafa Çalık, Gümüşhane Lisesi Z Kütüphanesine çeşitli kitaplar hediye etti.

Geleceğin teminatı gençlerin aydınlık Türkiye’nin münevver insanları olma yolundaki gayretlerine katkı sağlamak, onların vatanını, milletini seven, bu topraklara hizmet etmek için omuz omuza veren bir anlayışla yetişmelerinde pay sahibi olabilmek düşüncesiyle Çalık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı hemşehrimiz Prof. Dr. Sayın Hasan Nuri Yaşar tarafından yaptırılan okulun Z Kütüphanesine çeşitli kitaplar hediye etti.

Çalık, geleceğine yatırım yapmak isteyen milletlerin gençlere önem vermesi gerektiğini dile getiren ve buna benzer uygulamaların devam etmesinin son derece önemli olduğunu belirtti.

Okul öğrencileri ise toplumda bu tür hediyelerin yaygınlaşması temennisinde bulunarak Prof. Dr. Hasan Nuri Yaşar’a bu güzel kütüphaneyi kazandırdığı ve Mustafa Çalık’a da göndermiş olduğu genç dimağlara ışık tutacak kitaplar için Gümüşhane Lisesi adına teşekkür etti.

28-04-201728-04-2017
28-04-2017
28-04-2017


Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin

  Beğen | 0  kişi beğendi